SERVIS 2.0

VO_03413_VolvoRetail_17_1

Vlastnenie auta by nemalo byť komplikované. Malo by byť tak jednoduché a zábavné ako je to len možné. Preto sme vytvorili unikátny servis, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si svoj život s vaším automobilom Volvo maximálne užili. Voláme ho Volvo Service 2.0.

Kontakt Volvo

OSOBNÝ KONTAKT

Predstavíme vám kontaktnú osobu pridelenú len pre vás. Odpovie vám na akékoľvek otázky, ktoré by ste ohľadne svojho auta mohli mať a v prípade potreby vám poradí alebo okamžite pomôže.

Servis Volvo

ORIGINÁLNY SERVIS VOLVO

Originálne služby Volvo dostanete iba v originálnom servise Volvo. Ponúkame unikátnu kombináciu vyškolených technikov, inovatívnych servisných postupov Volvo a originálnych súčiastok.

Aktualizácia software Volvo

AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU

Kontinuálne vylepšujeme softvér vo vozidlách Volvo. Aby ste mali vo svojom aute vždy najnovšiu verziu, aktualizujeme vám softvér pri každej návšteve servisu.

Rozšírená asistencia Volvo

ROZŠÍRENÁ ASISTENCIA VOLVO

Asistencia Volvo ponúka ochranu pred všetkým - od nehôd po poruchy, alebo stratu kľúčov. Po každom servise vám predĺžime Asistenciu Volvo o jeden rok bez dodatočných nákladov.

UMYTIE AUTA

Po každom servise vám umyjeme interiér a exteriér auta. Keď si ho potom vyzdvihnete, bude rovnako dobre vyzerať, ako sa bude dobre riadiť.

BEZPEČNOSTNÁ PREHLIADKA

Naši technici vždy dôkladne kontrolujú vaše Bezpečnostné systémy ako aj stav vašej batérie. Len pre istotu.

Volvo Bratislava

Využite svoj čas čo najlepšie

Objednajte sa na servis pomocou online kontaktného formulára a my vám potvrdíme termín servisu v čo najkratšom čase. Vaša spokojnosť je naša priorita. 

Zistite viac o svojom vozidle Volvo

Radi vám poradíme ohľadom vášho vozidla, aby ste si život s vaším Volvom maximálne užili. Poskytneme Vám profesionálne služby a postaráme sa o vaše vozidlo.   

Go to Top